کتاب ها در صورتی که ساکن تهران هستید ظرف 24 ساعت با پیک موتوری برای شما ارسال می شود و اگر ساکن شهرستان هستید به صورت میانگین 2 تا 4 روز کاری با پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد. (زمان رسیدن بسته ها با توجه به عملکرد اداره پست و استان شما، متغیر می باشد.)

‌به دلیل خرید همزمان شما عزیزان، ممکن است موجودی کتاب به اتمام برسد در صورت اتمام چاپ کتاب، مبلغ به شما عودت داده خواهد شد.

‌با توجه به شرایط کاغذ و چاپ تیراژ پایین کتاب توسط ناشران، معمولا کتاب ها در بازه زمانی کوتاهی تجدید چاپ می شوند و ممکن است قیمت کتاب افزایش پیدا کند در صورت موجود بودن کتاب از چاپ قبلی در انبار، کتاب به همان قیمت قبلی برای شما ارسال خواهد شد. و در صورتی که موجودی کتاب در انبار ما به اتمام رسیده باشد و در صورت تمایل شما، ما به التفاوت قیمت کتاب از شما دریافت و کتاب برای شما تهیه و ارسال خواهد شد و در غیر اینصورت مبلغ کتاب به شما عودت داده خواهد شد. لازم به ذکر است که قیمت های سایت بروز است ولی ممکن است گاهی بدلایلی که ذکر شد قیمت بروز نباشد.

‌در صورتی که برای دریافت کتابتان عجله دارید لطفا در قسمت توضیحات سایت یادداشت بگذارید.

‌در صورتی که نیاز به فاکتور چاپی و مهرشده دارید، در هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات درج نمایید.

‌در صورتی که نیاز به مشاوره برای انتخاب کتاب مناسب دارید، کافی است به شماره ثبت شده در سایت پیامک ارسال کنید همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.